Aktualny utwór

Tytuł

Artysta

Background

Nowy tydzień – nowe audycje i nie tylko…

Napisałwłącz 15 marca 2021

Wraz z nastaniem 15 marca 2021r. nasza ramówka zaczęła się rozrastać o nowe audycje i jesteśmy przekonani, że to jeszcze nie koniec.

Od początku porannym audycją przyświecała wizja, w której zapraszamy do niej ciekawych ludzi z naszych bliżej nieokreślonych okolic 😉 Pierwsza taka audycja z gościem będzie miała miejsce już we wtorek 16 marca 2021r. Naszym gościem będzie wybitny muzyk gitarzysta i kompozytor Robert Wojciechowski. którego możecie kojarzyć z uczestnictwa w popularnym programie typu talent show The Voice of Poland. Zachęcamy Was do udziału w tej audycji, podczas której będziecie mieli możliwość zadawać pytania naszemu gościowi.

Wtorek wypełniony będzie nowościami, gdyż właśnie 16 marca 2021r. pojawią się dwie nowe audycje.

Pierwszą, którą możecie słuchać od godziny 16:00 jest audycja Radiodzieło, którą prowadzić będzie Anna Wólczyńska (w naszym radiu mogliście ją słyszeć podczas czytania bajek dla naszych najmłodszych słuchaczy. Jako artystka i rękodzielniczka postanowiła stworzyć audycję, w której będzie zapraszać ciekawych i utalentowanych ludzi o niezwykłych pasjach. Możecie nam wierzyć, że nasz powiat kryje masę takich perełek, które tylko czekają na odkrycie 😉 Jeśli ktoś z Was maluje, szyje, piecze arcydzieła, fotografuje albo ma inną ciekawą zajawkę piszcie do nas na kontakt@radiooborniki.pl Może to właśnie Ciebie zaprosimy do kolejnej audycji. Cała audycja będzie przeplatana dobrą muzyką, także już teraz zapraszamy Was do słuchania.

Drugą nowością będzie autorska audycja naszego Dj Brzozy, czyli Szymona Brzezińskiego – To mi graj. Zabierze was w podróż po największych hitach polskiej jak i światowej muzyki. Z Szymonem nie można się nudzić, więc możecie być pewni, że ubierze to wszystko w ciekawe zapowiedzi i tematy do dyskusji, a może i czymś jeszcze nas zaskoczy. Jako DJ kocha kontakt z słuchaczami, więc na pewno będzie mu miło jeśli podczas audycji będzie mógł liczyć na wasze wiadomości czy telefony (nasz nr to 666 980 595). Zaczynamy o 17:30.

Nasi stali słuchacze mogli już od paru dni zaobserwować, że każdy wieczór umilamy Wam Płytoteką. Audycja ta cieszy się dużym zainteresowaniem, więc zostaje z nami na stałe. Od niedzieli do piątku wybieramy dla Was płyty różnych wykonawców, zarówno polskich jak i zagranicznych, by w ten sposób umilić Wam wieczór. Masz jakąś płytę bliską Twemu sercu i chcesz, żebyśmy zagrali ją na jednej z wieczornych audycji? Napisz na kontakt@radiooborniki.pl w temacie wiadomości wpisując Płytoteka.

Myślicie, że to koniec nowości? Nic bardziej mylnego 😉 Do naszego rozrastającego się teamu dołączyła nowa osoba Adi. Jako freak muzyczny oraz fan Rocka i Metalu będzie dla Was prowadził dwie audycje: Rock z Radiem Oborniki oraz Muzyczne Podziemie.
Bądźcie z nami, słuchajcie nas i śledźcie nasze poczynania na Facebooku. Do usłyszenia!
Team Radia Oborniki

Zostaw komentarz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *Continue reading